BLOG

Seramik Mozaiklerle O da Çalışabilir !

MS 02 3 -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

          Yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin sonunda, bütün yorgunluğu unutturacak bir karne hediyesi ya da ona, “İyi ki doğdun!” demeyi daha etkili hale getirecek bir doğum günü hediyesi… Hediye vermek için özel bir günü beklemek zorunda değilsiniz; belki de sıradan bir güne neşe katacak sürpriz bir hediye vermeyi planlıyorsunuz. Çocuğunuza hediye seçerken eğlence unsurunu mutlaka göz önünde tutmalısınız. Neşenin hüküm sürdüğü çocuk dünyasında eğlence olmazsa olmaz. Peki, eğlenceye, eğitim de katılırsa ne olur? Ortaya harika bir hediye çıkar!

          Artebella Ben de Yapabilirim Setleri içinde yer alan Artebella Seramik Mozaik Seti çeşitleri, çocuğunuzu mutlu ederken, onun zihinsel gelişimini de destekliyor.

Mozaik çalışmaları, renkli ve küçük ebatlı parçaların, bir figürü oluşturmak üzere bir araya getirildiği çalışmalardır.

          Seramik, cam gibi materyallerden üretilen bu parçaların yapıştırılması, çocuklarda küçük kas motor becerilerini geliştirici etki gösterir. Küçük kas motor becerileri tutma, kavrama, çizme, yapıştırma, kesme gibi becerileri kapsar.

          Bu renkli çalışma ayrıca, görsel zekâ üzerinde de olumlu etkiye sahiptir.

          Seramik mozaik çalışmaları için Artebella seçeneği daha fazla eğlenceyi, yüksek oranda kullanışlılığı ve kaliteyi garanti ediyor. Set içerikleri oldukça profesyonel ve zengin.

          Artebella seramik mozaikler 8×8 mm ebada sahiptir. Bu özel ürünler, seramik toprağından elde edilmekte.

          Çok renkli, bol eğlenceli dünyalar tasarlamak için renk seçeneği de oldukça zengin. Artebella seramik mozaik taşlarında tam 18 farklı renk söz konusu! Dahası var; Uygulamada daha fazla kolaylık ve özgürlük için bu taşlar makasla kesilebilir. Artebella seramik mozaik taşlarını kesmek için özel bir makasa ihtiyacınız yok. Herhangi bir makasla kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

          Çocuğunuzu mutlu etmek için rengârenk seramik taşların eğlenceli dünyasından yardım alabilirsiniz.

          Artebella Seramik Mozaik Setleri, mozaik çalışmasını çocukların da kolayca gerçekleştirebileceği halde sunuyor. Bu eğlenceden yararlanmak için çocuğunuzun tek yapması gereken, desene göre taşları panoya yapıştırmak. Set içinde yer alan özel seramik mozaik yapıştırıcısı, kolay ve yeterince güçlü bir yapıştırma sağlamaktadır.

          Farklı boyutlardaki kompozit panolar üzerinde birbirinden eğlenceli resimler ve figürlerle Artebella Seramik Mozaik Seti çeşitleri, harika birer armağana dönüşebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir