Artebella Art & Craft hobi sanat ürünleri, kırtasiye malzemeleri, oyun, oyuncak ve dekoratif ürünlerle her yaştan kreatif kişilere ulaşmaktadır. Artebella, 2000’li yılların başında hobi ürünleri yolculuğuna varak malzemeleri ve kolay transfer üretimi ile başladı. Yüksek kalitedeki hobi sanat ürünlerinden oluşan ürün portföyü ve iş yapış biçiminde benimsediği değerler ile kısa sürede talep edilen bir marka haline geldi.

       Takip eden yıllarda  art & craft ürün portföyünü, ebru malzemeleri, seramik mozaikler, stencil çeşitleri, akrilik boyalar, transparan boyalar, boyutlu boyalar, dekorlanabilir ürünler, rölyef pasta çeşitleri gibi ürün gruplarıyla genişletti.

       Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde pek çok hobi & craft çalışmasının yapılabilir hale gelmesiyle, 7’den 77’ye herkese uygun ürünler sunmaya başlamıştır. Yetişkin ve gençler için “Siz de Yapabilirsiniz” setleri, okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar için ise “Ben de Yapabilirim” setleri Artebella markası ile piyasaya sunulmaktadır.

       Kolay ebru seti, akrilik boya seti, kolay transfer seti, stencil seti ve fırça seti gibi toplu ürün gruplarıyla da aynı ürün grubuna ilgi duyan takipçilerimizin talebine cevap verildi.

       Okullar, halk eğitim merkezleri, atölyeler, kurslar ve bireysel hobi-sanat uygulayıcıları tarafından ilgiyle karşılanan Artebella, yeniliğe ve değişime odaklı bir bakış açısıyla her geçen gün kendini geliştirmektedir.

      Artebella, benimsemiş olduğu olduğu yenilikçi ve inovatif değerler neticesinde, son dönemde piyasaya sunduğu  IQ ve Gelişim Ürünleri ile çocuklara ve gençlere yönelik geliştirici ve eğlendirici oyun ve oyuncaklarla yolculuğuna devam etmektedir.

       Altın Yaprak Sanat Ürünleri çatısı altındaki Artebella, üretimdeki gücünü iç piyasadaki satış ağı ve ihracat yaptığı ülkelerde karşılaştığı ilgi ile ispat etmektedir. Artebella Art & Craft ürünleri, Türkiye’nin yedi bölgesinde ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde sanatçıların, eğitmenlerin ve hobi-sanat severlerin beğenisine sunulmaktadır.

2000-2021 Copyright Artebella ©

Son Teknoloji -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

Son Teknoloji

Müşterilerimize hizmetimizi en son teknolojik ürünler ile sunuyoruz.

Tasarim sureci -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

Tasarım Süreci

Tüm tasarımlarımızı son sistem donanımlı bilgisayar ortamında hazırlanıp, üretimimiz bilgisayar kontrollü tezgahlarda işlenmektedir.

Musteri memnuniyeti -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

Müşteri Memnuniyeti

Müşterileri odaklı çalışarak müşterilerimize harcamalarının değerinin üzerinde kalite sunuyoruz.

BİZİMLE