Hobi-Craft ürünlerinde tasarım odaklı düşünme ile öncü

Hakkımızda

Hakkımızda

Artebella, 2000 yılında faaliyetlerine başlayan Altın Yaprak Sanat Ürünleri San. ve Tic. Limited Şirketi’nin hobi-craft ürünleri, sanatsal malzemeler, kırtasiye ürünleri, oyun ve oyuncak üretimindeki markasıdır.

Artebella yolculuğuna varak malzemeleri ve kolay transfer ile başladı. Yüksek kalitedeki ürünlerden oluşan ürün portföyü ve iş yapış biçiminde benimsediği değerlerle kısa sürede talep edilen bir marka haline geldi.

Ürün portföyünü ebru malzemeleri, seramik mozaikler, stencil çeşitleri, akrilik boyalar, transparan boyalar, boyutlu boyalar, dekorlanabilir ürünler, rölyef pasta çeşitleri gibi ürün gruplarıyla genişletti.

Ürün gamının genişliği sayesinde pek çok hobi-craft çalışması yapılabilir hale geldiğinde büyükler ve gençler için Siz de Yapabilirsiniz setleri, küçükler için Ben de Yapabilirim setleri Artebella markası ile piyasaya sunuldu. Okullar, halk eğitim merkezleri, atölyeler, kurslar ve bireysel hobi-sanat uygulayıcıları tarafından ilgiyle karşılanan Artebella hobi setleri sürekli yenilenerek yolculuğuna devam etmektedir.

Altın Yaprak Sanat Ürünleri, üretimdeki gücünü iç piyasadaki satış ağı ve ihracat yaptığı ülkelerde karşılaştığı ilgi ile ispat ediyor. Artebella ürünleri bugün Türkiye’nin yedi bölgesindeki şehirlerde ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde sanatçıların, eğitmenlerin ve hobi-sanat severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bizimle çalışmak, Artebella ürünlerini mağazanızda, atölyenizde ve/veya internet sitenizde satmak isterseniz Bayi Başvuru Formu ‘nu doldurabilirsiniz.

Vizyonumuz

Hobi-craft, sanatsal malzeme, kırtasiye ve okul öncesi sektörlerinin öncüsü olmak ve tüm dünyaya ulaşmak

Misyonumuz

İnovasyonu odağımıza alarak tek seferde doğru üretimle yenilikçi ve hatasız ürünler üretmek

İletişim (Contact)

Adres: Altın Yaprak Eğitim ve Sanat Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Şerifali Mah. Beyit Sok. No:32 Ümraniye / İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 216 548 16 60

Email: [email protected]

Sepet

loader