BLOG

Boyutlu Boya Nasıl Kullanılır

syst0024 siz de yapabilirsiniz set sefa 612141 15 O -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

Desenlere Hayat Verin!

          Nasıl mı?

          Onlara boyut kazandırarak!

          Gerçeklik algısı üzerinde boyutun çok büyük bir etkisi var. Deneyimlediğimiz realitenin 3 boyutlu olmasından mütevellit, çizgisel bir zemin üzerindeki tek boyutlu ya da iki boyutlu şekillerden ziyade, derinliğe sahip üç boyutlu şekiller gerçeklik algısı yaratır. Güçlü bir gerçeklik algısı ise, daha fazla etki ve dikkat çekicilik demektir.

           Boyutlu boyalar, desenleri zemin üzerinden alıp bizim gerçekliğimize taşıyor. Onlarla realiteye kendi şekillerinizi eklemeden önce, boyutlu boya tam olarak nedir ve boyutlu boya nasıl kullanılır sorularına detaylı cevap bulmanız gerek.

Boyutlu Boya Nedir?

          Boyutlu boyalar, uygulama yapılan alanda 3 boyutlu görüntü ve çizgisel boyut almayı sağlayan simli ve metalik boyalardır.

          Artebella ayrıcalığına sahip boyutlu boyaların karakteristik özelliklerinden biri su bazlı olmaları. Simli ve metalik ışıltılı seçenekler söz konusudur. Bunlar, kumaş dâhil her yüzeyde, tüm tekniklerde uygulanabilmekte. Uygulama sırasında yayılmayan boyutlu boyalar, kısa süre içinde kurur. Boyutlu boya uygulanmış kumaşlar 72 saat sonra 30 santigrat derecede yıkanabilir duruma gelir.

          Keyifli ve estetik değere sahip çalışmalar için Artebella boyutlu boya içeriği gereken zemini sağlıyor. İşin geri kalan kısmında ise doğru yöntemle uygulama konusu önemli.

Peki, Boyutlu Boya Nasıl Kullanılır?

          Boyutlu Boya Kullanımı

          Kalem şeklinde uca sahip ürün ambalajını hafifçe sıkarak, boyanın uç kısma ulaşmasını sağlayın. Boyutlu boyaları dilerseniz yalın halde kullanabilir, istediğiniz şekli çizebilirsiniz. Dilerseniz de mevcut desenlerin içlerini doldurabilir, desenlere boyut kazandırabilirsiniz. İdeal akışkanlıkta olan yapıdan dolayı kullanım oldukça rahattır. Boyutlu boyalar hem ince formlu hem de kalın formlu uygulamalar için kullanılmakta.

          İster kendi şekillerinizi çizin, ister hazır desenleri süsleyin, daha fazla eğlence için hayal gücünüzden destek almayı ihmal etmeyin. Boyutlu boyaların kontrolünü yaratıcılığınıza bırakın.

          Çalışmalarınıza Artebella ile Derinlik Katın

          Boyutlu boyalarda kaliteli seçenekler Artebella’da. Hangisine/ hangilerine ihtiyacınız var;

  • İhtişamlı altın ışıltısı,
  • Gümüşün ağır başlı asaleti,
  • Mistik ve nostaljik bakır etkisi
  • İnci beyazının saflığı ve naifliği,
  • Platinin modern ve stil sahibi karakteri ya da
  • Simle parlayan göz alıcı renkler ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir