BLOG

Bir Ahşap Kutu Hediyeye Nasıl Dönüşür

SY067 2 -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

          Gerçekten mutlu edecek bir hediye hangi özelliklere sahiptir?

          Formül basit; ne kadar derin anlam, o kadar fazla ayrıcalık. Sevdiklerinize sunacağınız armağanlarda anlam derinliğini gözetin. Ahşap, el emeği ve estetik bir araya geldiğinde, yüzlerde samimi tebessümler meydana getirecek hediyeler ortaya çıkabilir.

          Ahşap Hobi Setleri, ahşap bilgeliğini estetikle bir araya getirmeyi kolaylaştırıyor.

          Seçtiğiniz desene ve konsepte göre birçok farklı detayla çalışmanızı şekillendirmeniz mümkün. Özgür ruhlu, sınır tanımayan ruhlara, özgürlüğü çağrıştıran bir konsept için Artebella 1374K kolay transfer desenini kullanabilir, bu dinamik deseni MDF ahşap kutu üzerinde hediyeye dönüştürebilirsiniz.

          O halde gökyüzünü anımsatan renklere ihtiyacımız var. Öncelikle fırçaya yüklediğiniz bebek mavi opak boyayla kutuyu boyayın. Bu işlemi bir kat ya da iki kat gerçekleştirebilirsiniz. Örtücülüğü yüksek Artebella boyalarla bir kat bile yeterli gelecektir.

          Boya kuruduktan sonra kolay transferin jelatinini kaldırıp, deseni kutunun kapağı üzerine yerleştirin. Islak süngerle transferin arkasını ıslatın. Sadece 20 saniye sonra desen, kutu üzerine başarıyla geçmiş olacaktır.

          Ardından, beyaz, turkuaz ve maviyle gökyüzünü, belki de denizi, yani özgürlüğü kutuya taşıyabilirsiniz. Süngere ya da ponpon fırçaya aldığınız boyaları patinaj yaparak, doku oluşturacak şekilde kutunun yan taraflarına uygulayın. Bu işlem, kutunun çevresini de kolay transferdeki renklerle boyar, böylece renk bütünlüğü sağlanır.

          Biraz daha detay ekleyerek, çalışmanın dinamizmini arttırabilirsiniz. Bunun için sahneye rölyef pastayı alıyoruz. Seçtiğiniz herhangi bir stencili, kutunun yan tarafındaki yüzeye sabitleyip, rölyef pastayı şablonun üzerine sürün. Kutunun tüm yan yüzeyleri tamamlanıncaya kadar bunu sürdürün. Rölyef pastayı şablonun arka tarafına taşırmadığı için stencili, temizleme gereği duymadan arka arkaya kullanabilirsiniz.

          Rölyef pasta kuruduktan sonra vernikle son dokunuşu gerçekleştirin. İşte, özgürlüğü sembolize eden şık bir kutu! Onu ister hediye olarak sevdiklerinizle paylaşın, ister kendi evinizin özel bir köşesine yerleştirin.

          Artebella Ahşap Hobi Setleri, gereken her malzemeyi, en kaliteli seçeneklerle sunuyor. Size ise sadece hevesinizle birlikte masa başına oturup çalışmaya başlamak kalıyor.

          Artebella Ahşap Set çeşitlerini online satış noktalarımızdan inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir