Artebella TV

Artebella TV
Siz de Yapabilirsiniz
Ebru
Ben de Yapabilirim
Hobi videoları

Artebella TV, Artebella ürünleri ile yaptığımız hobi videoları, sanat ve DIY (kendin yap) uygulama videolarının yayınlandığı hobi sanat portalıdır. Videoları izleyerek içinizdeki cevheri ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer iyi bir hobi & sanat ve DIY tutkunuysanız, buradan kendinize yepyeni ilhamlar da oluşturabilirsiniz. Eğitmenimiz Gülçin Göksu tarafından yapılan çalışmalar birçok kursta, seminerde ve kişisel olarak evlerde beğeniyle uygulanmaktadır.

Artebella TV ‘de yer alan videolar ayrıca Artebella Art & Craft ürünlerini tanımanızı sağlayacak. Ebru malzemeleri, seramik mozaik, multi surface rölyef pasta, akrilik boya, multi surface transparan boya, boyutlu boya, kompozit plaka, kompozit tuval, cam mozaik, tutkal, vernik, fırça gibi hobi ürünlerinin, sanatsal malzemeleri Artebella ürünlerini satan mağazalarda ve internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Tek malzemelerin dışında büyükler için Siz de Yapabilirsiniz setlerimiz, ebru setleri, mozaik setleri, boyama setleri gibi hobi setleri ile küçükler için Ben de Yapabilirim setlerimiz büyük-küçük herkeste hobi sanat sevgisini, el becerisini ve kreatif düşünceyi yükseltecek niteliktedir.

Artebella TV ‘den hem tek ürünlerin, hem bu ürünlerin kombinasyonlarının hem de hobi sanat setlerimizin uygulanışlarını izleyebilirsiniz.

Ayrıca Artebella YouTube kanalımıza abone olarak kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Yeni hobi videolarımız, sanat ve DIY uygulamalarımız ve ürün tanıtım videolarımız yüklenir yüklenmez ilk siz haberdar olursunuz. Videolarımızla ilgili aklınıza takılan sorular olursa bize şu kanallardan ulaşabilirsiniz:

mail: [email protected]

Tel: 0 216 111 22 33

Sepet

loader