BLOG

Artebella Rengarenk Bir Dünya

rengarenk -Artebella Art & Craft Hobi ve Sanat Ürünleri

          Hayal gücünü ve el becerisini kullanarak ortaya estetik değer taşıyan ürünler çıkarmak, heyecan verici, tatmin edici bir deneyim. Artebella, onlarca farklı hobi ve sanat malzemesini parmağınızın ucuna getiriyor. Yalnızca sanat ve zanaat malzemeleri değil, eğlendirirken geliştiren akıl ve zeka oyunları da Artebella dünyasında kendine yer bulmakta.

          Sıkı tutunun! Renkli ve eğlenceli Artebella dünyasında keşfe çıkıyoruz.

          Çeşitli hobi uğraşları ve sanatsal uğraşlar için gereksinim duyacağınız her ürün Artebella’da. Kolay transfer, dekupaj, ayna efekti, fırça ve boya çeşitleri, rölyef pasta, stencıl şablon, tutkal, vernik, varak ürünleri, fırça ve palet temizliğinde kullanılan ürünler, boya akışkanlığını arttıran ürünler, tuval, kompozit çeşitleri ve ebru malzemeleri bunlardan sadece bazıları.

          Bir yüzeyi özel profesyonel canvas, diğer yüzeyi bristol olan, suya dayanıklı özel reçinelerle preslenen tuval kompozitler arasında farklı şekil ve ebatta ürünler mevcuttur. Benzer şekilde, her iki yüzeyi bristol olan suya dayanıklı reçinelerle preslenen kompozit plaka çeşitlerinde de ihtiyaçlarınıza uygun şekil ve ebadı bulabilirsiniz.

          Hobi uğraşları arasında en çok ilgi görenlerden biri olan ebru sanatı için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlerde kaliteli seçenekler söz konusu. Tekli satılan ebru teknesi gibi malzemeler ve ebru boyalarının yanı sıra, dilerseniz, gerekli tüm araç gereçleri içeren setlere de sahip olabilirsiniz.

          Seramik mozaik çeşitleri, çocukların el becerilerini, görsel zekâlarını arttırmaya yönelik ürünlerdir. Cam mozaikleri ise buna ek olarak, yaşam alanlarınıza dekoratif değer eklemek için de kullanabilirsiniz.

wood-gallery-placeholder-4

          Farklı çalışma yöntemleri ve malzemeler, farklı boya türleri kullanmayı gerektirir. Boya kategorisinde kaliteli akrilik boya, multi surface boya, transparan boya, metalik boya, cam boyaları, kumaş boyaları, eskitme boyalar, boyutlu boncuk boya, kara tahta boyası ve simli boyalar mevcuttur.

wood-gallery-placeholder-4

Artebella Ben de Yapabillirim Setleri” çocuklara analitik düşünme alışkanlığı edindirecek, çizme, kesme, yapıştırma gibi becerileri ilgilendiren küçük kas motor becerilerini ve görsel zekâlarını geliştirecek ürünlerdir. Bunlar arasında, akıl ve zekâ oyunları, boyama setleri, puzzle, seramik mozaik setleri, mozaik jel kabartma setleri, keçe setleri, 3D seramik pano setleri yer almakta.

El emeğiyle üretmenin keyfine paha biçilemez. Estetik değeri yüksek dekoratif objeler üretmek, belki de sadece keyifli zaman geçirmek… Amacınız ne olursa olsun, “Artebella Siz de Yapabilirsiniz Setleri”nden yardım alabilirsiniz. Bu kapsamda hazırlanan ahşap setleri, cam setleri, seramik setleri, polyester setleri, tuval kompozit ve kompozit plaka setleri, ilgili tüm malzemeleri içermektedir.

wood-gallery-placeholder-4

Çeşitli ahşap, seramik, cam ve polyester objeler, yaşam alanlarınızı süsleyecek şık dekorasyon unsurlarına dönüşmek üzere sizi bekliyor. Üzerlerine boya, transfer gibi malzemelerin kolayca uygulanabildiği objeleri, dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Çeşitli ahşap, seramik, cam ve polyester objeler, yaşam alanlarınızı süsleyecek şık dekorasyon unsurlarına dönüşmek üzere sizi bekliyor. Üzerlerine boya, transfer gibi malzemelerin kolayca uygulanabildiği objeleri, dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kaliteli ürünler, her boyutta müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetle kullanıcılara ulaşıyor. Kolay ve güvenli online alışveriş imkânı, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, eğitici videolara YouTube üzerinden ücretsiz ulaşım gibi avantajlarla Artebella.com.tr, üründe olduğu gibi, hizmette de çıtayı yükseltiyor.

1 thoughts on “Artebella Rengarenk Bir Dünya

  1. Artebella dedi ki:

    Merhaba, web@artebella.com.tr mail adresi talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçecektir. İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir